Jesteśmy w 39 miastach.

Zdobądź kwalifikacje i nowe umiejętności.
Szukaj wśród miast.


Rekrutacja i wykłady:
PROWORD Andrzej Łukaszuk
ul. Łazienna 3/6

Koordynator: Beata Kuszneruk
Koordynator: Marek Wirth

Rekrutacja i wykłady:
IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
ul. Zwierzyniecka 9A

Koordynator: Paweł Ignatowicz

Rekrutacja i wykłady:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1,
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. 3-go Maja 4

Koordynator: Izabela Szczech

Rekrutacja i wykłady:
Centrum Edukacyjno – Szkoleniowe ,,Alfa”
ul. Żórawskiego 5

Koordynator: Krzysztof Gąsiorowski

Rekrutacja i wykłady:
Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Polna 11

Koordynator: Marcin Smereczyński

Rekrutacja i wykłady:
Przedszkole niepubliczne „Przyjaciele Kubusia”
ul. H. Sucharskiego 1
ul. A. Struga 52

Koordynator: Agnieszka Kosiorek
Koordynator: Mateusz Kosiorek

Rekrutacja i wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 4
ul. W. Szafera 2

Koordynator: Jacek Krom

Rekrutacja i wykłady:
Zespół Szkół Energetycznych
ul. Mikołaja Reja 25

Koordynator: Krzysztof Gąsiorowski

Rekrutacja:
Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji INVESIS Polska – Myślenice
ul. 3-go Maja 111A

Wykłady:
Ośrodek Biznesu – Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju – Jaworzno
ul. Grunwaldzka 275

Koordynator: Kinga Golik-Tyrała

Rekrutacja i wykłady:
Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej
ul. Wojska Polskiego 12

Koordynator: Ewa Mieszkowska

Rekrutacja i wykłady:
Wolna Szkoła Waldorfska
ul. Zawiła 2-4

Koordynator: Kinga Golik-Tyrała

Rekrutacja i wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Lipowa 17A

Koordynator: Katarzyna Koniczek

Rekrutacja i wykłady:
Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy im. S. Staszica
ul. Wojska Polskiego 113

Koordynator: Roman Szmyt
Koordynator: Mariola Szmyt

Rekrutacja i wykłady:
Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza im. Wincentego Pola
ul. Choiny 2

Koordynator: Dominika From

Rekrutacja i wykłady:
Zespół Placówek Oświatowych nr 3,
Szkoła Podstawowa nr 7
ul. Ordona 14

Koordynator: Cezary Kwiatek

Rekrutacja:
Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji INVESIS Polska
ul. 3-go Maja 111A

Wykłady:
Zespół Szkół Prywatnych Osiński
ul. Kazimierza Wielkiego 53

Koordynator: Kinga Golik-Tyrała

Rekrutacja i wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 1

Koordynator: Magdalena Woźniak

Rekrutacja i wykłady: Centrum Kształcenia Zawodowego
ul. Zamenhofa 1

Koordynator: Mariola Klimczak | w Nowym Sączu rekrutacja jest prowadzona na wszystkie kierunki oprócz: – Prawo pracy – Kadry i płace
– Zarządzanie zasobami ludzkimi
– Zarządzanie ochroną zdrowia – Menedżer ochrony zdrowia
– Zarządzanie oświatą
– Fizyka z astronomią dla nauczycieli

Rekrutacja i wykłady:
Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Piątka”
Al. Piłsudskiego 54A

Koordynator: Maciej Krom

Rekrutacja i wykłady:
Zespół Szkół Zawodowych
ul. Sportowa 1

Koordynator: Maciej Krom

Rekrutacja i wykłady:
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
ul. Kościuszki 36

Koordynator: Cezary Kwiatek

Rekrutacja i wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Klementowskiego 2

Koordynator: Jacek Krom

Publiczna Szkoła Policealna w Płońsku
– ul. Warszawska 70 (rekrutacja)
– ul. Szkolna 7 (wykłady)

Koordynator:
Barbara Sawczuk – Gołaszewska

Rekrutacja i wykłady:
ATABI
Oś. Rusa 54/2

Koordynator: Rafał Nowak
Koordynator: Agnieszka Kosiorek

Rekrutacja i wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Lipowa 31

Koordynator: Anna Hejnowicz

Rekrutacja:
Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy –
Stowarzyszenie Katolickie
Wykłady:
Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze BETANIA
ul. J. Słowackiego 89

Koordynator: Marcin Smereczyński

Rekrutacja i wykłady:
Studium Edukacyjno – Językowe
ul. J. Piłsudskiego 9

Koordynator: Beata Kuszneruk
Koordynator: Marek Wirth

Rekrutacja:
ul. Rynek 12

Wykłady:
Zakład Doskonalenia Zawodowego
ul. Rynek 13

Koordynator: Barbara Kamińska

Rekrutacja i wykłady:
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II
ul. Sejneńska 10

Koordynator: Paweł Ignatowicz

Rekrutacja i wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Marii Skłodowskiej – Curie 2

Koordynator: Mateusz Kosiorek

Rekrutacja i wykłady:
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
ul. Królowej Marysieńki 10

Koordynator: Wiesław Kręcisz

Rekrutacja i wykłady:
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
ul. Warszawska1/5

Koordynator: Magdalena Całka

Rekrutacja i wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Marii Konopnickiej 2

Koordynator: Małgorzata Marianowska

Rekrutacja i wykłady:
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61
im. Juliana Przybosia
ul. Białobrzeska 27

Koordynator: Anna Hejnowicz

Rekrutacja i wykłady:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Jana Pawła II,
ul. Lidzbarska 27

Koordynator: Izabela Szczech

Co mówią nasi studenci?

Studia w WSSP w Lublinie.
Sprawdź również studia dzienne na WSSP