Jesteśmy w 44 miastach.

Zdobądź kwalifikacje i nowe umiejętności.
Szukaj wśród miast.


Zajęcia on-line



Koordynator: Aleksandra Brzozowska

Zajęcia on-line



Koordynator: Justyna Wiśniewska

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1,
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Henryka Sienkiewicza
ul. 3-go Maja 4

Koordynator: Izabela Szczech

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Centrum Edukacyjno – Szkoleniowe ,,ALFA”
ul. Żórawskiego 5

Koordynator: Krzysztof Gąsiorowski

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Matejki
ul. Okólna 31/39

Koordynator: Wojciech Deręgowski

Zajęcia on-line

Wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II
.

Koordynator: Sylwia Zembrzuska

Zajęcia on-line


Koordynator: Wojciech Deręgowski

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego Nr 1
Aleja Generała Józefa Hallera 16/18

Koordynator: Krzysztof Gąsiorowski

Zajęcia on-line



Koordynator: Izabela Musiałowska

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Ligonia
ul. Wincentego Witosa 23

Koordynator: Beata Kaszub

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej
ul. Wojska Polskiego 12

Koordynator: Ewa Mieszkowska

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II
ul. Łanowa 68

Koordynator: Wojciech Deręgowski

Zajęcia on-line



Koordynator: Izabela Musiałowska

Zajęcia on-line



Koordynator: Wojciech Deręgowski

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Lipowa 17A

Koordynator: Katarzyna Koniczek

Zajęcia on-line



Koordynator: Justyna Wiśniewska

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy im. S. Staszica
ul. Wojska Polskiego 113

Koordynator: Roman Szmyt
Koordynator: Mariola Szmyt

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Akademia Nauk Stosowanych
Wincentego Pola w Lublinie
ul. Choiny 2

Koordynator: Denis Miroshnikov

Zajęcia on-line


Koordynator: Wojciech Deręgowski

Zajęcia on-line



Koordynator: Cezary Kwiatek

Zajęcia on-line

Rekrutacja:
Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji INVESIS Polska
ul. 3-go Maja 111A

.

Koordynator: Kinga Golik-Tyrała

Zajęcia on-line

Rekrutacja: Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 1

Koordynator: Magdalena Woźniak

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Centrum Kształcenia Zawodowego
ul. Zamenhofa 1

Koordynator: Mariola Klimczak

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Piątka”
Al. Piłsudskiego 68

Koordynator: Maciej Krom

Zajęcia on-line



Koordynator: Maciej Krom

Zajęcia on-line

Wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
.

Koordynator: Cezary Kwiatek

Zajęcia on-line



Koordynator: Wojciech Deręgowski

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Rekrutacja:
Publiczna Szkoła Policealna w Płońsku
ul. Warszawska 70

Wykłady:
Publiczna Szkoła Policealna w Płońsku
ul. Szkolna 7

Koordynator:
Barbara Sawczuk – Gołaszewska

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Henryka Sienkiewicza
ul. Lipowa 31

Koordynator: Anna Hejnowicz

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze BETANIA
Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy – Stowarzyszenie Katolickie
ul. J. Słowackiego 89

Koordynator: Michał Morawski

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14
Integracyjna im. Jana Pawła II
ul. Wierzbicka 81/83

Koordynator: Wojciech Deręgowski

Zajęcia on-line



Koordynator: Wojciech Deręgowski

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
MD Office Sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 18

Koordynator: Beata Jakubas

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Rekrutacja:
Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji
ul. Stróżowska 16

Wykłady:
Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji
(budynek wewnątrz przy Stacji Kontroli Pojazdów)
ul. Stróżowska 15

Koordynator: Anna Żuchowska

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Studium Edukacyjno – Językowe „SEJ”
ul. J. Piłsudskiego 9

Koordynator: Beata Kuszneruk

Zajęcia on-line


.

Koordynator: Wojciech Deręgowski

Zajęcia on-line



Koordynator: Paweł Ignatowicz

Zajęcia on-line



Koordynator: Mateusz Kosiorek

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
II Liceum Ogólnokształcące
im. Jana III Sobieskiego
ul. Królowej Marysieńki 10

Koordynator: Wiesław Kręcisz
Koordynator: Kornelia Wantoch-Rekowska

Zajęcia on-line



Koordynator: Artur Czerwiński

Zajęcia on-line



Koordynator: Małgorzata Marianowska

Zajęcia on-line
oraz jeśli dot. 2-3 zjazdy stacjonarne/sem.

Wykłady:
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia
ul. Białobrzeska 27

Koordynator: Anna Hejnowicz

Zajęcia on-line


Koordynator: Wojciech Deręgowski

Co mówią nasi studenci?

Studia w Akademii Nauk Stosowanych w Lublinie.
Sprawdź również studia dzienne w Akademii Nauk Stosowanych