Kim jesteśmy

Jesteśmy uczelnią niepaństwową, posiadającą takie same uprawnienia jak uczelnie państwowe. Działamy od 2000 r. na podstawie decyzji MEN o wpisie do rejestru uczelni. Posiadamy ofertę studiów międzynarodowych i kształcimy studentów z różnych części świata. Wszystkie nasze kierunki studiów, w tym studiów podyplomowych, odpowiadają aktualnym wymogom ustawowym i przepisom krajowym.
Jest nam bardzo miło poinformować, iż decyzją Ministra Edukacji i Nauki od 20 października 2021 roku nasza Uczelnia stała się Akademią Nauk Stosowanych, co zwiększyło jej rangę i rozpoznawalność. Pełna nazwa Uczelni uzyskała od teraz brzmienie: Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie.
Zasady studiowania, plany studiów oraz ich zakres nie ulegają zmianie.

Doświadczenie

Nasza Uczelnia ANSWP w Lublinie jest szkołą wyższą niepubliczną, funkcjonujemy od 2000 r. na podstawie decyzji MEN. Posiadamy takie same uprawnienia jak uczelnie państwowe. Kształcimy corocznie kilka tysięcy studentów studiów wyższych i słuchaczy studiów podyplomowych. Pozyskujemy również z sukcesem środki finansowe, głównie unijne, na projekty dla naszych studentów.

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji studiów podyplomowych w całej Polsce – jesteśmy już obecni w 40 miastach i stale poszerzamy mapę naszych punktów,
  • stale poszerzamy listę kierunków studiów podyplomowych, aby dostosowywać ofertę do potrzeb słuchaczy, bazując na doświadczeniu i możliwości realizacji nowych kierunków,
  • poszerzamy swoje doświadczenie również o nowe osoby prowadzące, aby zajęcia były jak najbardziej przydatne i praktyczne dla naszych słuchaczy.

Niesamowita kadra

Nasi pracownicy to wyłącznie profesjonaliści najwyższej klasy, praktycy z wieloletnim doświadczeniem.

Co mówią nasi studenci?

Studia w Akademii Nauk Stosowanych w Lublinie.
Sprawdź również studia dzienne w Akademii Nauk Stosowanych