Studia Podyplomowe

Zarządzanie spółkami komunalnymi oraz spółkami z udziałem Skarbu Państwa

online

Opis studiów

Przy studiowaniu na dwóch kierunkach – 800 zł zniżki !!!

Studia pozwalają zyskać kompleksowe spojrzenie na zarządzanie i rozwój organizacji. Poszerzając swoją wiedzę i kompetencje oraz doskonaląc umiejętności, nasi absolwenci stają się wysokiej klasy specjalistami w zarządzaniu przedsiębiorstwami.
Program nauczania jest zgodny z najnowszymi trendami oraz kładzie nacisk na aktualne koncepcje i praktyki, niezbędne dla kierowników i menadżerów działających na nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się rynku. Studia umożliwiają pełne zrozumienie sposobu funkcjonowania przedsiębiorstw zarówno komunalnych jak i spółek z udziałem Skarbu Państwa, ułatwiając uczestnikom nabycie praktycznej wiedzy, która z jednej strony warunkuje efektywne zarządzanie, z drugiej zaś jest wręcz wymagana od członka organu każdej organizacji. Podstawowe moduły, jakie obejmuje program nauczania oparte są na konkretnych potrzebach praktyki menadżerskiej i zarządczej. Zajęcia odbywają się online. Studenci mają do dyspozycji wartościowe materiały dydaktyczne, które mogą bez obaw wykorzystać w swoim przedsiębiorstwie/organizacji.
Po ukończeniu studiów podyplomowych uczestnicy zyskują przewagę konkurencyjną i zwiększają własną atrakcyjność, w tym jako kadra menadżerska, wzmacniając swoją pozycję na rynku pracy.
Studia są polecane przede wszystkim:
• managerom/kadrze kierowniczej średniego i wyższego szczebla;
• członkom organów spółek prawa handlowego i skarbu państwa;
• osobom, które chcą zajmować stanowiska kierownicze, aby mogły wykazać, że potrafią wykorzystać zdobytą wiedzę oraz umiejętności w zakresie zarządzania i innych dziedzinach biznesu.

Tematyka studiów

Podstawy prawa gospodarczego i handlowego Mienie państwowe i samorządowe w regulacji prawnej Zarządzanie mieniem państwowym i samorządowym Odpowiedzialność prawna członków zarządu, dyrektorów finansowych oraz członków rad nadzorczych Wybrane zagadnienia prawa finansowego Ekonomia menedżerska Finanse, kadry i podatki w przedsiębiorstwie Biznes w zglobalizowanej gospodarce Zarządzanie zmianą Innowacje i tworzenie nowych przedsięwzięć rozwojowych Kontrola w zarządzaniu mieniem państwowym i samorządowym Public Relations, Social Media, Brand Management

Zarezerwuj miejsce dla siebie

  Jestem zainteresowany(a) drugim kierunkiem:Jestem zainteresowany(a) drugim kierunkiem:

  AkceptujeAkceptuję politykę prywatności

  Masz pytania?

  Sprawdź odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania

  Pobierz dokument: Podanie na studia podyplomowe

  Zobacz jak wygląda świadectwo ukończenia studiów

  Najważniejsze cechy

  Studia w Akademii Nauk Stosowanych w Lublinie.
  Sprawdź również studia dzienne w Akademii Nauk Stosowanych